Afşinli Genç İş Adamına Teşekkür Plaketi!

Afşinli Genç İş Adamına teşekkür plaketi takdim edildi. İSTANBULLUOĞLU Petrol Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Afşinli İş Adamlarımızdan Ali İlhan’a Kabaağaç Mahallesi sakinleri adına Teşekkür plaketi takdim edildi.

Geçtiğimiz yıl Kabaağaç Mahallesinde gerçekleştirilen Birlik ve Beraberlik programına katkı sağlayan İstanbulluoğlu Petrol Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Genç İş Adamı Ali İlhan’a Kabaağaç Mahallesi sakinleri adına teşekkür plaketi verildi.

Önceki gün Afşin Haber Merkezinde gerçekleşen ziyarette İş Adamı Ali İlhan’a Kabaağaç Mahallesinde gerçekleşen Birlik ve Beraberlik programına katkılarda bulunması ve yardımlaşma ve dayanışma faaliyetlerinde bulunması sebebiyle Teşekkür eden Kabaağaç (Akçırı) Haber Merkezi Sosyal Medya Yöneticisi Ahmet Özdemir,Birlik ve Beraberliğin daim olması dilek ve temennileri ile Plaket takdim etti.

Plaketi memnuniyetle kabul ettiklerini ifade eden İş Adamı Ali İlhan,Kabaağaç Mahallesi için yapılacak olan her faydalı çalışmanın destekçisi olacaklarını belirtti.

Ziyaret Plaket takdimi ile son buldu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram