Kızılay Ticaret’den Afşin’e bir yenilik daha!

Afşin Köy Yoğurdu,Çörek Otu Yağı,Sıcak Tahin,Afşin Tarhanası gibi bir çok Yöresel ürünümüzün üretiminin yanı sıra Afşin dışına satışını gerçekleştiren Kızılay Ticaret sahibi İş Adamı Hüseyin Kızılay,hizmetlerine bir yenisini daha ekledi.

Afşin’in Yöresel ürünlerinin üretimini gerçekleştiren Kızılay, Baharat çekme makinesi getirerek Kimyon,Karabiber,Zencefil,Zerdeçal,Tarçın  ve  tüm tohum baharatların çekimini Afşin’de yapmaya başladı.

Tüketen bir toplum olmaktan Üreten bir toplum olmaya geçişte geç bile kaldık diyen İş Adamı Hüseyin Kızılay,artık Baharat çeşitlerimizin çekim ve öğütme işini aldığımız yeni makinemizde kendimiz yapıyoruz.Afşin’imize hayırlı olsun dedi.

Afşinlilerin ve müşterilerimizin sağlığını düşünerek,tükettiğimiz ürünlerin nasıl çekildiğini ve el değmeden paketlendiğini görmeleri için yeni makine getirdik diyen İş Adamı Hüseyin Kızılay,bu makine ile Kuru Biber,Zencefil,Zerdeçal,Havlıcan,Tarçın,Kaya Tuzu ve daha bir çok ürünü çekebiliyoruz.Yakında yeni bir makine daha getirerek Afşinlilerin hizmetine sunacağız dedi.

Afşinimize hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram