Yurtiçi Kargoda Hastanelerin bütün kargoları ücretsiz oldu!

Coronavirüs (Covid-19) salgınından etkilenenlerin sayısı giderek artıyor. Vaka sayısını düşürmek adına tüm tedbirlerin alındığı şu günlerde Yurtiçi Kargo, salgınla mücadelenin merkez üssü haline gelen hastanelere yapılacak tüm bireysel gönderileri ücretsiz taşıyacağını duyurdu.

Koronavirüs ile mücadelenin en başında yer alan sağlık çalışanları bu süreçte hastanelerde büyük bir mesai harcıyorlar. Yurtiçi Kargo,Afşin Şube Müdürü Mehmet Oral,Afşin İş Merkezini ziyaret ederek,Yurtiçi Kargonun koronavirüs salgınına karşı gösterilen dayanışmaya destek olmak amacıyla önemli bir kampanyayı hayata geçirdiğini açıkladı. Kampanya kapsamında, hastanelerde hizmet veren sağlık personelin sevdiklerinden gelecek gönderileri Yurtiçi Kargo tarafından nisan ayı sonuna kadar ücretsiz taşınacak.

Koronavirüs ile mücadele kapsamında gecesini gündüzüne katan sağlık personellerinin her zaman yanındayız. Fedakârlıklarıyla tüm Türkiye’nin bir kez daha takdirini kazanan sağlık personelinin sevdiklerinden gelecek gönderilerle moral bulacağını düşünen Yurtiçi Kargo, böyle bir çalışmaya imza attı diyen Yurtiçi Kargo Afşin Şube Müdürü Mehmet Oral, Ülkenin dört bir yanında bizlerin sağlığı için ailelerinden, sevdiklerinden uzak kalan sağlık personelinin görev aldığı hastanelere yapılacak gönderileri onlara ücretsiz ulaştıracağız dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Twitter
YouTube
Instagram